IObit Smart Defrag 1.0

Strona główna Aktualności

O autorze

Do bazy programów oferowanych przez nasz vortal trafił nowy produkt firmy IObit przeznaczony do optymalizacji dysków twardych.

IObit Smart Defrag to jedno z najlepszych darmowych narzędzi przeznaczonych do defragmentacji partycji systemowych. Algorytm odpowiedzialny za defragmentacje został zaprojektowany w taki sposób by czas optymalizacji danych na nowoczesnych i dużych dyskach był jak najkrótszy przy uwzględnieniu jak najszybszego dostępu do danych. Według informacji udostępnionych przez producenta aplikacja wyprzedza takie produkty jak Defraggler, JKDefrag, Auslogics DiskDefrag, Diskeeper Pro czy wbudowane narzędzie w system Windows. IObit Smart Defrag poza statystykami cechuje się również możliwością automatycznej defragmentacji systemu w tle (np. podczas spoczynku komputera) oraz funkcją optymalizacji położenia plików. Autorzy pomyśleli także o tym by IObit Smart Defrag oferował możliwość planowania terminów optymalizacji dysków, dzięki czemu użytkownik może zapanować nad systematycznym dbaniem o kondycję HDD.

Najnowszą wersję aplikacji IObit Smart Defrag 1.0 można pobrać z naszego działu PROGRAMY -> Narzędzia -> Defragmentatory plików

© dobreprogramy