reklama

IObit Smart Defrag 2 Beta z defragmentacją w czasie bootowania

Strona główna Aktualności

O autorze

Związał się z portalem dobreprogramy w 2009 roku. Zaczynał jako autor newsów, ma na koncie także kilka artykułów. Obecnie prowadzi cykl podsumowania blogów, w ramach którego opisuje tygodniową aktywność blogerów dobrychprogramów.

Jest już dostępne nowe, testowe wydanie IObit Smart Defrag - popularnego narzędzia do defragmentowania danych.

IObit Smart Defrag to ceniona przez użytkowników aplikacja przeznaczona do defragmentowania partycji we wszystkich desktopowych systemach Microsoftu począwszy od Windows 2000. Wśród nowości wprowadzonych do wydania 2.0 warto wymienić całkowicie nową architekturę, dzięki której proces defragmentacji przebiega szybciej. Ponadto program doczekał się funkcji defragmentowania podczas bootowania - pozwala to na uporządkowanie danych do tej pory niedostępnych dla IObit Smart Defrag, takich jak pliki systemowe, plik stronicowania i MFT. Spore modyfikacje zaszły także w silniku optymalizowania kolejności danych. Obrazu zmian dopełnia nowy interfejs użytkownika, dzięki któremu aplikacja jest łatwiejsza w obsłudze.

IObit Smart Defrag 2 Beta można pobrać bezpośrednio z naszego vortalu z działu PROGRAMY -> Narzędzia -> Defragmentatory plików. Należy pamiętać, że jest to jeszcze wersja testowa i może działać niestabilnie.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić