r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

IObit Smart Defrag 2 Beta z defragmentacją w czasie bootowania

Strona główna Aktualności

Jest już dostępne nowe, testowe wydanie IObit Smart Defrag - popularnego narzędzia do defragmentowania danych.

IObit Smart Defrag to ceniona przez użytkowników aplikacja przeznaczona do defragmentowania partycji we wszystkich desktopowych systemach Microsoftu począwszy od Windows 2000. Wśród nowości wprowadzonych do wydania 2.0 warto wymienić całkowicie nową architekturę, dzięki której proces defragmentacji przebiega szybciej. Ponadto program doczekał się funkcji defragmentowania podczas bootowania - pozwala to na uporządkowanie danych do tej pory niedostępnych dla IObit Smart Defrag, takich jak pliki systemowe, plik stronicowania i MFT. Spore modyfikacje zaszły także w silniku optymalizowania kolejności danych. Obrazu zmian dopełnia nowy interfejs użytkownika, dzięki któremu aplikacja jest łatwiejsza w obsłudze.

IObit Smart Defrag 2 Beta można pobrać bezpośrednio z naszego vortalu z działu PROGRAMY -> Narzędzia -> Defragmentatory plików. Należy pamiętać, że jest to jeszcze wersja testowa i może działać niestabilnie.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.