IP Seizer IP Seizer 1.05

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia sieciowe
Pobierz pro​gram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

IP Seizer to bardzo proste narzędzie sieciowe, które pełni funkcję skanera adresów IP. Dzięki niemu w łatwy sposób wyszukamy wszystkie urządzenia działające w obrębie naszej sieci lokalnej.

Program po uruchomieniu oferuje 2 tryby działania - szybki oraz dokładny. Zalecamy korzystanie z tego drugiego, który umożliwia odnalezienie większej ilości urządzeń. IP Seizer daje możliwość definiowania zakresu adresów IP, które uwzględniane są podczas skanowania oraz dostarcza informacji o statusie urządzenia, jego nazwie hosta, grupy roboczej i adresie MAC.

IP Seizer udostępniony został w formie przenośnej (portable) i nie wymaga instalacji. Rezultaty pracy narzędzia zapisać możemy na dysku lokalnym komputera lub od razu wydrukować.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!