IPNetInfo IPNetInfo 1.90

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia sieciowe
Pobierz ​program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

IPNetInfo to niewielka aplikacja wyświetlająca podstawowe informacje na temat adresu IP w formie czytelnej tabelki.

Wśród najważniejszych danych prezentowanych za pomocą IPNetInfo znajdziemy: adres IP, nazwę właściciela adresu IP, nazwę połączenia, nazwę państwa w którym zlokalizowany jest adres IP, a także informacje kontaktowe (adres, kod pocztowy, telefon, fax, e-mail, nazwa hosta). Warto dodać, że wszystkie dane można zapisać do pliku tekstowego.

IPNetInfo może okazać się przydatne w celu zlokalizowania nadawcy niechcianych wiadomości. Wystarczy bowiem skopiować nagłówek e-maila z klienta pocztowego i wkleić je do głównego okna opisywanego programu, który automatycznie wyodrębni wszystkie adresy IP z nagłówków wiadomości, wyświetlając informacje o tych adresach.

Uwaga!

  • Spolszczenie do programu dostępne jest w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Polskie lokalizacje (patrz: Programy powiązane).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!