IQ Mission IQ Mission 1.3

Strona główna Android Gry Logiczne i karciane
Pobierz program
lub zeskanuj:

IQ Mission to tak naprawdę zbiór gier logicznych. Łączy je wspólna historia oraz świetne wykonanie, które nadaje grze specyficznego uroku.

Fabułą choć banalna, wprowadza nas w humorystyczny klimat całości. Światu grozi kataklizm w postaci wyczerpania się źródeł energii. Aby temu zaradzić zostaje zwołana specjalna organizacja, w której zbierają się najinteligentniejsi ludzie na ziemi. Niestety z powodu braków kadrowych, znajdujemy się w tym gronie także my.

Naszym celem jest zebranie wszystkich części mapy. Ukryto je w 8 miastach, które stanowią też kolejne epizody gry. Na każde z nich przypada jeden specyficzny rodzaj zagadek i 16 poziomów. Daje nam to łącznie 128 misji. Poszczególne rodzaje zagadek możemy zmienić w każdym momencie. Nie możemy poradzić sobie z wyzwaniami w Paryżu? Warto spróbować swoich sił w Monte Carlo.

Mocną stroną tytuły jest oprawa. Pełna humoru i starannie przygotowanych grafik. Do tego dostępna jest polska wersja językowa. Całość uzupełnia dobrze dobrana warstwa audio. Gra niestety nie posiada darmowej wersji testowej. 128 poziomów zagadek to zabawa na długie wieczory.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!