IQ Mission IQ Mission 1.0.0.2

Strona główna Windows Phone Gry
Pobierz program
lub zeskanuj:

IQ Mission to tak naprawdę zbiór gier logicznych. Łączy je wspólna historia oraz świetne wykonanie, które nadaje grze specyficznego uroku.

Fabuła choć banalna, wprowadza nas w humorystyczny klimat całości. Światu grozi kataklizm w postaci wyczerpania się źródeł energii. Aby temu zaradzić zostaje zwołana specjalna organizacja, w której zbierają się najinteligentniejsi ludzie na ziemi. Niestety z powodu braków kadrowych znajdujemy się w tym gronie także my.

Naszym celem jest zebranie wszystkich części mapy. Ukryto je w 8 miastach, które stanowią też kolejne epizody gry. Na każde z nich przypada jeden specyficzny rodzaj zagadek i 16 poziomów. Daje nam to łącznie 128 misji. Poszczególne rodzaje zagadek możemy zmienić w każdym momencie. Nie możemy poradzić sobie z wyzwaniami w Paryżu? Warto spróbować swoich sił w Monte Carlo.

Mocną stroną tytuły jest oprawa. Pełna humoru i starannie przygotowanych grafik. Do tego dostępna jest polska wersja językowa. Całość uzupełnia dobrze dobrana warstwa audio. Gra Posiada darmową wersję testową, ale zdecydowanie warto ją kupić. 128 poziomów zagadek to zabawa na długie wieczory. IQ Mission to aplikacja uniwersalna, jeden zakup zapewnia nam dostęp do gry na Windows Phone i Windows 8/RT.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!