IQ Mission IQ Mission 2.2.1

Strona główna iOS Gry Logiczne i karciane
Pobierz program
lub zeskanuj:

IQ Mission to tak naprawdę zbiór gier logicznych. Łączy je wspólna historia oraz świetne wykonanie, które nadaje grze specyficznego uroku.

Fabułą choć banalna, wprowadza nas w humorystyczny klimat całości. Światu grozi kataklizm w postaci wyczerpania się źródeł energii. Aby temu zaradzić zostaje zwołana specjalna organizacja, w której zbierają się najinteligentniejsi ludzie na ziemi. Niestety z powodu braków kadrowych, znajdujemy się w tym gronie także my.

Naszym celem jest zebranie wszystkich części mapy. Ukryto je w 8 miastach, które stanowią też kolejne epizody gry. Na każde z nich przypada jeden specyficzny rodzaj zagadek i 16 poziomów. Daje nam to łącznie 128 misji. Poszczególne rodzaje zagadek możemy zmienić w każdym momencie. Nie możemy poradzić sobie z wyzwaniami w Paryżu? Warto spróbować swoich sił w Monte Carlo.

Mocną stroną tytuły jest oprawa. Pełna humoru i starannie przygotowanych grafik. Do tego dostępna jest polska wersja językowa. Całość uzupełnia dobrze dobrana warstwa audio. Gra posiada także wersję darmową. Zawiera ona jedynie 2 miasta, ale pozwala zapoznać się z grą i zachęcić do zakupu. 128 poziomów zagadek to zabawa na długie wieczory.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!