IQ Mission 2 1.0.0.1

Strona główna Windows Phone Gry
Pobierz program
lub zeskanuj:

IQ Mission 2 to kontynuacja dobrze przyjętej gry logicznej IQ Mission. Niestety poza nowymi pomysłami na gry jest znacznie uboższa od części pierwszej. Bliżej jej do dodatku niż pełnoprawnej kontynuacji.

W przeciwieństwie do IQ Mission nie natrafimy tu na wprowadzenie, ani fabułę. Choć w tego typu grach nie jest ona niezbędna, to była miłym dodatkiem. Tym razem czekają na nas jedynie 3 rodzaje zagadek podzielonych na trzy miasta (Barcelona, Tokio i Tikál) co daje łącznie 96 misji.

Aby dodatkowo nas dopingować w grze znajdziemy system osiągnięć. Niestety IQ Mission 2 nie wspiera usługi Xbox Live. Oprawa graficzna również nie uległą zbyt wielu zmianom. Trzyma wysoki, pełen humoru poziom.

Gra jest dostępna w wersji uniwersalnej, co oznacza, że wystarczy ją raz zakupić aby móc grać zarówno na urządzeniach z Windows Phone jak i Windows 8. Jeżeli część pierwsza przypadłą Wam do gustu, przy drugiej spędzicie sporo miłych chwil. W innym przypadku lepiej rozpocząć od poznania poprzedniczki.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNetflix mówi, że ma czyste ręce. Nie zbieramy o was danych