IQMango DVD Ripper IQMango DVD Ripper 4.5.4

Strona główna Windows Multimedia Obróbka i konwersja wideo
Pobierz progra​m
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

IQMango DVD Ripper to niezwykle prosty w obsłudze i funkcjonalny program przeznaczony głównie do sporządzania kopii zapasowych posiadanych płyt DVD. Zawiera on także kilka innych przydatnych funkcji.

Za pomocą narzędzia IQMango DVD Ripper użytkownik skopiuje jedno lub dwuwarstwowe DVD na czystą płytę z możliwością pominięcia wybranych ekranów tytułowych i ścieżek audio w celu zwiększenia jakości obrazu na standardowym nośniku o pojemności 4,7 GB. Oprócz tego program pozwala umieścić na płycie DVD dane bezpośrednio z folderu znajdującego się w systemie operacyjnym na obu typach nośników DVD (5 i 9 GB).

Kolejną możliwością oferowaną przez IQMango DVD Ripper jest kopiowanie płyty DVD na dysk twardy komputera. Tak zgrany film można następnie oglądać z poziomu HDD przy użyciu Windows Media Playera bądź też później nagrać na inny nośnik. Programu umożliwia także zapisywanie filmów lub innych materiałów wideo z płyty DVD na dysku twardym w formatach AVI lub MP4, które są kompatybilne z przenośnymi urządzeniami, takimi jak na przykład iPod, iPhone czy też odtwarzacze DivX.

Uwaga!

  • Podczas instalacji kreator proponuje instalację w przeglądarce dodatkowego paska narzędziowego oraz podmianę domyślnej wyszukiwarki i strony startowej. Odznaczenie odpowiednich opcji pozwala uniknąć instalacji wspomnianych komponentów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!