IQMango Free DVD Burner IQMango Free DVD Burner 4.5.4

Strona główna Windows Multimedia Nagrywanie płyt CD/DVD/BD
Pobi​erz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

IQMango Burner to bezpłatny program służący do nagrywania płyt DVD oraz CD, który charakteryzuje się bezproblemowym działaniem oraz przyjaznym interfejsem użytkownika. Dzięki niemu niezwykle szybko umieścimy dane na wybranym nośniku bez utraty jakości.

Narzędzie obsługuje najbardziej popularne formaty audio i wideo, takie jak MP3, WAV, AVI, MPEG, WMV, WMA, MOV, MKV i wiele innych. Istotne jest to, że poszczególne dane możemy nagrywać nie tylko na jednowarstwowych, ale także dwuwarstwowych płytach DVD, co z pewnością będzie dodatkowym atutem dla najbardziej wymagających odbiorców.

IQMango Burner oferuje zarówno możliwość umieszczenia danych na płycie CD lub DVD, takich jak na przykład pliki tekstowe, graficzne lub zdjęcia, jak również pozwala na przygotowanie dysku DVD Video w formacie PAL lub NTSC (z opcją wyboru jakości obrazu i dźwięku), CD Audio (wraz z możliwością umieszczenia informacji o nazwie wykonawcy i tytule płyty) czy też stworzenie kopii posiadanego już nośnika DVD.

Uwaga!

  1. Podczas instalacji kreator proponuje instalację w przeglądarce dodatkowego paska narzędziowego oraz podmianę domyślnej wyszukiwarki i strony startowej. Odznaczenie odpowiednich opcji pozwala uniknąć instalacji wspomnianych komponentów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!