IQMango Free DVD Burner 4.5.4

Strona główna Windows Multimedia Nagrywanie płyt CD/DVD/BD
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

IQMango Burner to bezpłatny program służący do nagrywania płyt DVD oraz CD, który charakteryzuje się bezproblemowym działaniem oraz przyjaznym interfejsem użytkownika. Dzięki niemu niezwykle szybko umieścimy dane na wybranym nośniku bez utraty jakości.

Narzędzie obsługuje najbardziej popularne formaty audio i wideo, takie jak MP3, WAV, AVI, MPEG, WMV, WMA, MOV, MKV i wiele innych. Istotne jest to, że poszczególne dane możemy nagrywać nie tylko na jednowarstwowych, ale także dwuwarstwowych płytach DVD, co z pewnością będzie dodatkowym atutem dla najbardziej wymagających odbiorców.

IQMango Burner oferuje zarówno możliwość umieszczenia danych na płycie CD lub DVD, takich jak na przykład pliki tekstowe, graficzne lub zdjęcia, jak również pozwala na przygotowanie dysku DVD Video w formacie PAL lub NTSC (z opcją wyboru jakości obrazu i dźwięku), CD Audio (wraz z możliwością umieszczenia informacji o nazwie wykonawcy i tytule płyty) czy też stworzenie kopii posiadanego już nośnika DVD.

Uwaga!

  1. Podczas instalacji kreator proponuje instalację w przeglądarce dodatkowego paska narzędziowego oraz podmianę domyślnej wyszukiwarki i strony startowej. Odznaczenie odpowiednich opcji pozwala uniknąć instalacji wspomnianych komponentów.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
cameleon06   8 #3 01.09.2016 04:23

Jednak za pierwszym razem program się zawiesił. Po restarcie kompa program zaczął normalnie działać. Nagrałem na jednej płycie 6 filmików , tyle tylko , ze informuje mnie : nie można zdekodować pliku (podaje nazwę) i czy chcę ten plik odrzucić i kontynuować . Poza tym nie każdy dodany plik video ma obrazek (image) Niby nagrywa , ale niby jeden plik odrzucony a wchodzi na inny. Jak by było tego mało, sam efekt obrazu wideo nie jest najlepszy. Kto ma " sokole oko " to zauważy jakby mozaikę . A więc nie jest czysty obraz. Decyzja ? Odinstalowanie .

cameleon06   8 #2 30.08.2016 11:58

Zainstalowałem , ale dalej nic. Tylko 3 pliki video mogłem dodać , ale i tak nie włącza się nagrywanie. Program chyba raczej "KICHA "

Autor edytował komentarz w dniu: 30.08.2016 11:59
plichow   2 #1 25.03.2013 19:33

nagrywarka OK, lecz brak obsługi obrazów, niektórych plików muzycznych - tak aby nagrać audio, ja polecam bo mam dość długo Free Any Burn jest mega szybka i lekka posiada też wiele funkcji jakich nie posiadają inne, np.: ripper cd, conventer image.