IQmango CD Ripper IQmango CD Ripper 4.5.4

Strona główna Windows Multimedia Obróbka i konwersja audio
Pobier​z program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

IQmango CD Ripper to w pełni darmowe narzędzie, za pomocą którego zgramy muzykę z płyt Audio CD i przekonwertujemy ją do wielu popularnych formatów. Może się ono pochwalić przyjaznym, intuicyjnym interfejsem użytkownika i szybkim, bezproblemowym działaniem.

Program obsługuje rozmaite formaty plików muzycznych, wśród których nie mogło zabraknąć tych najpopularniejszych, czyli MP3, WAV, AAC, FLAC, OGG oraz WMA (w przypadku WAV i FLAC możemy skorzystać z opcji konwertowania bez utraty jakości). Skonwertowane utwory odtworzymy zatem nie tylko na komputerze, ale również na takich urządzeniach, jak iPhone, iPad, Blackberry czy też Windows 8 Phone.

Przed rozpoczęciem operacji użytkownik ma możliwość wybrania nie tylko formatu, do którego zostaną skonwertowane wybrane utwory, ale może także wskazać folder docelowy, ustalić jakość wyjściowego pliku (od 16 do nawet 320 kbps) oraz kolejność tagów (sześć kombinacji do wyboru).

Uwaga!

  1. Podczas instalacji kreator proponuje instalację w przeglądarce dodatkowego paska narzędziowego oraz podmianę domyślnej wyszukiwarki i strony startowej. Odznaczenie odpowiednich opcji pozwala uniknąć instalacji wspomnianych komponentów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!