ISO2Disc ISO2Disc 1.8

Strona główna Windows Multimedia Inne programy multimedialne
​Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

ISO2Disc to jedno z najprostszych programów do nagrywania obrazów ISO na nośniki CD-R, DVD-R, DVD+R, CD-RW, DVD-RW, DVD+RW, DVD-RW DL, HD DVD oraz BR-D, a także przenośne pamięci USB (tzw. pendrive'y).

Aplikacja wyposażona została w intuicyjny i przystępny początkującym użytkownikom interfejs graficzny. Dzięki niej wypalimy na płyty obrazy dysków w formacie ISO utworzone przy pomocy zewnętrznych narzędzi lub pobranych z Internetu. ISO2Disc dobrze sprawdza się podczas nagrywania na płyty różnego typu danych - w tym oprogramowania, gier czy systemów operacyjnych, wspierając przy tym nośniki bootowalne, nośniki USB Windows To Go (do bootowania i uruchamiania Windowsa z nośnika USB) oraz tablice partycji GPT i MBR.

Liczba opcji dostępnych w ISO2Disc ograniczona została do minimum. Narzędzie umożliwia wybór obrazu ISO, który chcielibyśmy zapisać na zewnętrznym nośniku oraz jego typ.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!