r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

ISS onLive 4.1.1

Strona główna Android Edukacja i nauka Inne programy edukacyjne i naukowe

ISS onLive to aplikacja, dzięki której można śledzić w czasie rzeczywistym pozycję Międzynarodowej Stacji Kosmicznej (ISS), a także obserwować na żywo nagrania z dwóch umieszczonych w niej kamer.

Aplikacja powinna przypaść do gustu zwłaszcza miłośnikom astronomii i innej tematyki związanej z kosmosem. Program pozwala obserwować, jak porusza się ISS, jakie są orbity jej poruszania się i sprawdzić, nad którym państwem aktualnie przelatuje stacja. Ponadto, aplikacja oferuje możliwość ustawienia przypomnienia, gdy ISS znajdzie się w pobliżu naszej lokalizacji.

r   e   k   l   a   m   a

Drugą ciekawą funkcją programu ISS onLive to dostęp do kamer ISS: jednej wewnętrznej i jednej zewnętrznej. Widać na nich rzeczywisty obraz przesyłany ze stacji kosmicznej. Program pozwala zrobić zdjęcie aktualnego widoku z każdej z kamer za pomocą jednego kliknięcia, a fotografie są od razu zapisywane w pamięci urządzenia.

Program jest dostępny za darmo, ale wyświetla reklamy. Można je wyłączyć, płacąc nieco ponad 5 zł.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.