IT Academic Day 2009 w PJWSTK

Strona główna Aktualności

O autorze

23 kwietnia w Polsko-Japońskiej Wyższej Szkole Technik Komputerowych w Warszawie odbędzie się kolejna konferencja z tegorocznego cyklu IT Academic Days.

IT Academic Days to konferencje poświęcone rozwiązaniom Microsoftu, kierowane do środowisk akademickich, organizowane na różnych uczelniach technicznych w Polsce. Podczas zbliżającego się spotkania w Polsko-Japońskiej Wyższej Szkole Technik Komputerowych będzie można posłuchać o systemie Windows jako narzędziu do walki z wirusami, Singularity - eksperymentalnym systemem operacyjnym Microsoftu, trzeciej odsłonie Silverlight oraz nowościach w Internet Explorerze 8 do strony dewelopera. Szczegółowe informacje na temat poszczególnych sesji znaleźć można w agendzie.

Konferencja rozpocznie się o godzinie 13.30 w Auli dużej PJWSTK przy ulicy Koszykowej 86 w Warszawie. Udział w konferencji jest bezpłatny, wymagana jest jednak wcześniejsza rejestracja. W spotkaniu mogą naturalnie uczestniczyć nie tylko studenci. Organizatorem spotkania jest uczelniana Grupa .NET, vortal dobreprogramy objął zaś to wydarzenie patronatem medialnym. Warto zaznaczyć, że podczas konferencji będzie można zdobyć różne upominki - m.in. koszulki firmowe dobrychprogramów, a sesję o Singularity poprowadzi jeden z redaktorów naszego vortalu - Grzegorz Niemirowski.

Więcej informacji o IT Academic Day w PJWSTK można znaleźć na stronie informacyjnej.

Kolejna konferencja z cyklu IT Academic Days w Warszawie planowana jest 28 kwietnia w Wojskowej Akademii Technicznej.

© dobreprogramy

Komentarze