reklama

IT Academic Day 2009 w Warszawie

Strona główna Aktualności

O autorze

Już w najbliższy czwartek, w Warszawskiej Wyższej Szkole Informatyki odbędzie się pierwsza konferencja z tegorocznego cyklu IT Academic Days.

IT Academic Days to konferencje poświęcone rozwiązaniom Microsoftu, kierowane do środowisk akademickich, organizowane na różnych uczelniach technicznych w Polsce. Podczas zbliżającego się spotkania w Warszawskiej Wyższej Szkole Informatyki będzie można posłuchać o programach akademickich firmy Microsoft, systemie Windows jako narzędziu do walki z wirusami, Silverlight 3 oraz nowościach w Internet Explorerze 8, nowym podejściu do tworzenia aplikacji internetowych, a także nowych rozwiązaniach w Microsoft SQL Server 2008. Szczegółowe informacje na temat poszczególnych sesji znaleźć można w agendzie.

Konferencja odbędzie się 2 kwietnia w siedzibie Warszawskiej Wyższej Szkoły Informatycznej przy ul. Lewartowskiego 17. Udział w konferencji jest bezpłatny, wymagana jest jednak wcześniejsza rejestracja. Organizatorem spotkania jest uczelniana grupa WWSI.NET, vortal dobreprogramy objął zaś to wydarzenie patronatem medialnym. Warto zaznaczyć, że podczas konferencji będzie można zdobyć różne upominki - m.in. koszulki firmowe naszego vortalu.

Więcej informacji o IT Academic Day w WWSI można znaleźć na stronie informacyjnej.

Kolejne konferencje z cyklu IT Academic Days w Warszawie planowane są 23 kwietnia w Polsko-Japońskiej Wyższej Szkole Technik Komputerowych oraz 28 kwietnia w Wojskowej Akademii Technicznej. O wydarzeniach z cyklu będziemy informować na bieżąco.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama