reklama

IT Academic Day 2009 w Wojskowej Akademii Technicznej

Strona główna Aktualności

O autorze

Za niespełna tydzień, 28 kwietnia, w Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie odbędzie się kolejna konferencja z tegorocznego cyklu IT Academic Days.

IT Academic Days to konferencje poświęcone rozwiązaniom Microsoftu, kierowane do środowisk akademickich, organizowane na różnych uczelniach technicznych w Polsce. Podczas zbliżającego się spotkania w Wojskowej Akademii Technicznej będzie można posłuchać o programach akademickich Microsoft, nowej wersji Silverlight, grach komputerowych jako współczesnym produkcie informatycznym, Nosoifighters - drużynie WAT na Imagine Cup 2009, a także o systemie Windows jako narzędziu do walki z wirusami. Szczegółowe informacje na temat poszczególnych sesji znaleźć można w agendzie.

Konferencja odbędzie się w sali kinowej Klubu WAT przy ulicy Kaliskiego 25a w Warszawie. Udział w konferencji jest bezpłatny, wymagana jest jednak wcześniejsza rejestracja. W spotkaniu mogą naturalnie uczestniczyć nie tylko studenci. Organizatorami spotkania są Koło Naukowe Studentów CyberGuru .NET oraz Stowarzyszenie Studentów BEST WAT, vortal dobreprogramy objął zaś to wydarzenie patronatem medialnym. Warto zaznaczyć, że podczas konferencji będzie można zdobyć różne upominki - m.in. koszulki firmowe dobrychprogramów.

Więcej informacji o IT Academic Day w WAT można znaleźć na stronie informacyjnej.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama