r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

IT Academic Day na Politechnice Łódzkiej

Strona główna Aktualności

Już 30 listopada na Politechnice Łódzkiej odbędzie się bezpłatna konferencja z cyklu IT Academic Day.

IT Academic Day to cykl konferencji na uczelniach technicznych w całej Polsce, organizowany przez koła naukowe studentów przy współpracy z firmą Microsoft. Udział w IT Academic Day to doskonały sposób na zdobycie najbardziej aktualnej wiedzy dotyczącej programowania z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi i języków dostarczonych przez firmę Microsoft. Tematyka spotkań obejmuje zarówno zagadnienia interesujące specjalistów z branży IT, jak i dopiero rozpoczynających swoją przygodę z technologiami Microsoftu.

Łódzka edycja IT Academic Day będzie miała miejsce między 08:30 a 18:00 30 listopada w auli F10 na wydziale Fizyki Technicznej Informatyki i Matematyki Stosowanej przy ulicy Wólczańskiej 215. Na spotkaniu poruszony zostanie temat wydajności Windows Phone 7 oraz metody programowania na tej platformie. Specjaliści będą mieli okazję zapoznać się z narzędziami Microsoftu przeznaczonymi dla Business Intelligence, a początkujący programiści dowiedzą się jak rozpocząć pracę z Silverlightem. Będzie też mowa o ImagineCup, innowacjach w firmie Microsoft, a na zakończenie imprezy przewidziano losowanie nagród. Portal dobreprogramy objął spotkanie patronatem medialnym.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.