r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

IT Academic Day na Uniwersytecie Gdańskim

Strona główna Aktualności

7 grudnia na Uniwersytecie Gdańskim odbędzie się jedno z ostatnich w tym roku spotkań z cyklu IT Academic Day.

Konferencje IT Academic Day odbywają się na uczelniach technicznych w całej Polsce. Organizatorami są koła naukowe studentów, a pomaga im w tym firma Microsoft. Udział w konferencji to doskonały sposób na zdobycie wiedzy o ciekawym świecie produktów i technologii firmy Microsoft, zarówno dla doświadczonych specjalistów IT, jak i słuchaczy dopiero rozpoczynających przygody z technologiami z Redmond.

Podczas szóstego już spotkania na Uniwersytecie Gdańskim będzie można zapoznać się z nowinkami sprzętowymi ze świata Microsoftu, jak podstawy pracy z Kinectem i wykorzystywanie multimediów w aplikacjach na Windows Phone Mango. Będzie można posłuchać również o tworzeniu aplikacji z wykorzystaniem HTML5, pracy z Microsoft SharePoint oraz zmianach zachodzących na rynku IT. Tradycyjnie jeden wykład poświęcony jest udziałowi w ImagineCup, który w Gdańsku poprowadzi czwórka uczestników konkursu.

r   e   k   l   a   m   a

Spotkanie rozpocznie się 7 grudnia o 9:00 na Wydziale Matematyki, Fizyki i Informatyki UG przy ulicy Wita Stwosza 27. Udział w konferencji jest darmowy, ale wymagana jest rejestracja na stronie organizatora. Jak zwykle, na zakończenie imprezy przewidziano losowanie nagród. Portal dobreprogramy objął spotkanie patronatem medialnym.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.