IT Academic Day na Uniwersytecie Gdańskim już 5 grudnia

Strona główna Aktualności

O autorze

Kolejne wydarzenie z serii IT Academic Day odbędzie się na Uniwersytecie Gdańskim 5 grudnia 2012 roku, na wydziale Matematyki, Fizyki i Informatyki, przy ulicy Wita Stwosza 57 w Gdańsku. Będzie to już siódmy ITAD na tej uczelni.

ITAD UG to jedna z największych konferencji technologicznych na Pomorzu. Organizują ją studenci UG przy wsparciu Microsoftu i lokalnych firm z branży. Tematyka spotkania obejmie zagadnienia, które zainteresują zarówno specjalistów IT, jak i dopiero rozpoczynających swoją przygodę w świecie najnowszych technologii. Ponieważ przy organizacji pomaga Microsoft, będzie to także dobra okazja do sprawdzenia w akcji tabletów z Windows 8 i konsol Xbox 360 z Kinectem. Na stoiskach innych firm będzie można dowiedzieć się, jakie kwalifikacje trzeba posiadać, aby znaleźć pracę, na czym taka praca może polegać, a może nawet zostawić swoje CV u przedstawicieli. Dodatkową atrakcją są konkursy z nagrodami ufundowanymi przez partnerów (Microsoft, JIT Solutions, Helion, Sii Polska, Goyello, Kainos, Kaspersky Lab).

Więcej o planie spotkania i prelegentach można dowiedzieć się ze strony wydarzenia. Aby wziąć udział w konferencji, należy zarejestrować się na CodeGuru, oczywiście za darmo. Można też śledzić rozwój sytuacji na Facebooku. Portal dobreprogramy objął wydarzenie patronatem medialnym.

© dobreprogramy

Komentarze