IT Academic Day w Rzeszowie już 27 listopada

Strona główna Aktualności

O autorze

IT Academic Day to znany cykl konferencji informatycznych, organizowany na uczelniach w całej Polsce przez studentów z Grup .NET i Grup IT. Już 27 listopada odbędzie się konferencja w Rzeszowie.

Udział w ITAD to doskonały sposób na zdobycie najbardziej aktualnej wiedzy dotyczącej programowania z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi i języków dostarczonych przez firmę Microsoft. Prelekcje tematycznie obejmują zagadnienia przeznaczone zarówno dla specjalistów IT, jak i wszystkich, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę w barwnym świecie technologii Microsoftu. Na Politechnice Rzeszowskiej konferencję organizują Rzeszowska Grupa .NET, Rzeszowska Grupa IT oraz Inquilabs.

Podczas konferencji uczestnicy poszerzą swoją wiedzę nie tylko o narzędziach pochodzących od firmy Microsoft, ale też o dokonywaniu świadomych wyborów zawodowych. Będzie szansa dowiedzieć się co nieco o pieniądzach przyszłości. Programiści odnajdą się w prelekcji o nazwie How to become a software developer, dowiedzą się też co wspólnego mogą mieć genetyka i branża IT.

Nie samymi prelekcjami człowiek jednak żyje. W trakcie konferencji będzie można odwiedzić stoiska firm, gdzie poznać będzie można tak warunki pracy, jak i możliwości zatrudnienia. Przygotowano również wiele atrakcyjnych nagród dla aktywnych uczestników wydarzenia, którzy wezmą udział w konkursach wysokich lotów.

Rzeszowski ITAD odbędzie się 27 listopada na Politechnice Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza, w budynku V przy ulicy Powstańców Warszawy 12. Aktualne informacje dotyczące tego wydarzenia oraz możliwość darmowej rejestracji na konferencję znajdziecie na stronie wydarzenia.

Portal dobreprogramy.pl objął wydarzenie patronatem medialnym.

© dobreprogramy
s