IT Academic Day w Warszawie

Strona główna Aktualności

O autorze

IT Academic Day to cykl konferencji organizowanych przez studenckie koła naukowe - grupy .NET przy współpracy z Microsoft oraz innymi firmami z sektora IT. Pisaliśmy już o spotkaniu, które odbędzie się 28 listopada w PJWSTK w Warszawie. 29 listopada odbędzie się kolejna całodniowa impreza z tego cyklu w Warszawie.

Konferencję organizuje Studenckie Koło Naukowe - Grupa WWSI.Net działająca w Warszawskiej Wyższej Szkole Informatyki. IT Academic Day przeznaczony jest zarówno dla studentów jak i specjalistów oraz pasjonatów informatyki.

Podczas prelekcji poruszone zostaną tematy związane z ochroną antywirusową, tworzeniem gier przy użyciu XNA (na PC i Xbox), tworzeniem graficznych interfejsów użytkownika (przy użyciu silverlight, Expression Studio), programami akademickimi Microsoft (darmowe oprogramowanie, konkursy, praktyki). Ponadto w programie znajduje się prezentacja Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości.

Tak jak w przypadku wszystkich imprez z cyklu IT Academic Day, udział jest bezpłatny wymaga jedynie rejestracji, więcej informacji zasięgnąć można na stronie poświęconej wydarzeniu. W najbliższych dniach Academic Day odbędą się również w innych miastach, szczegóły znaleźć można w kalendarium cyklu.

© dobreprogramy

Komentarze