IT Academic Day w Warszawie, Poznaniu, Łodzi i Sosnowcu

Strona główna Aktualności

O autorze

W drugiej połowie listopada odbędą się kolejne konferencje z cyklu IT Academic Day poświęcone głównie technologiom i narzędziom programistycznym firmy Microsoft.

Najbliższa konferencja, w Warszawie, zaplanowana została już za tydzień tj. 17 listopada. Agenda spotkania obejmuje prezentacje na takie tematy jak: Popfly - Platforma do efektywnego tworzenia aplikacji Web, Windows jako narzędzie walki z wirusami, Wirtualizacja - o co tyle szumu?, Parallel Extension, czyli programowanie równoległe != współbieżne na platformie .NET 4.0 czy Technologia LINQ. Organizatorami konferencji są Koło Naukowe Informatyków-Elektryków oraz Koło Naukowe Innowacyjnych Technologii Informatycznych przy Politechnice Warszawskiej. Vortal dobreprogramy jest partnerem medialnym imprezy.

Spotkanie odbędzie się w Małej Auli w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc niezbędna jest wcześniejsza rejestracja.

Konferencje z cyklu IT Academic Day odbędą się także 18 listopada w Poznaniu, 26 listopada w Łodzi oraz 27 listopada w Sosnowcu.


Aktualizacja, 13.11.2008, 12:55

Na stronach portalu WSS ogłoszone zostały terminy i miejsca pozostałych konferencji z cyklu IT Academic Day.

© dobreprogramy