reklama

IT Academic Days w Warszawie

Strona główna Aktualności

O autorze

IT Academic Day to cykl konferencji organizowanych przez studenckie koła naukowe - grupy .NET przy współpracy z Microsoft oraz innymi firmami z sektora IT.

28 listopada 2007 odbędzie się konferencja z tego cyklu w Polsko-Japońskiej Wyższej Szkole Technik Komputerowych w Warszawie. Podczas wykładów studenci, zaproszeni prelegenci z m. in. z firmy Microsoft zaprezentują technologie oraz narzędzia programistyczne. W tym roku tematem przewodnim będzie Silverlight - czyli jak ożywić twoja stronę. Celem tej prezentacji jest zapoznanie słuchaczy z technologiami i narzędziami pozwalającymi na tworzenie nowoczesnych aplikacji internetowych.

Uczestnicy seminariów będą mieli również okazję poznać szczegóły dotyczące programów współpracy między uczelniami wyższymi, a firmą Microsoft. Będą mogli się również dowiedzieć więcej o kierowanych bezpośrednio do studentów inicjatywach Microsoft, takich jak międzynarodowy konkurs technologiczny Imagine Cup oraz program praktyk studenckich w centrali firmy Microsoft w Redmond, na których Polacy są od kilku lat najliczniejszą reprezentacją z Europy.

W ubiegłym roku w konferencjach wzięło udział ponad 5 500 studentów, wykładowców i przedstawicieli firm informatycznych. W 2006 roku w PJWSTK odbyły się największe IT Academic Day w Warszawie.

Wstęp na konferencję jest bezpłatny - wystarczy się zarejestrować. Organizatorzy zapraszają studentów, wykładowców i wszystkie osoby zainteresowane nowoczesnymi technologiami informatycznymi. Więcej informacji na temat konferencji oraz rejestracji można uzyskać na stronie itad.pjwstk.edu.pl

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSzef Wykopu o cenzurze w Internecie: Czujemy się zmuszeni do ucieczki z Unii