IT Days 2007

Strona główna Aktualności

O autorze

W dniach 17-19 kwietnia na Politechnice Wrocławskiej odbędzie się szósta już edycja konferencji Dni Technologii Informatycznych IT Days organizowanej przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów AIESEC.

Konferencja ta gromadzi zarówno rozwijające się firmy, jak i międzynarodowe korporacje z branży IT, których przedstawiciele w ciągu 3 dni 17-19 kwietnia podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem ze studentami Politechniki Wrocławskiej. IT Days warto odwiedzić z przynajmniej kilku powodów. Po pierwsze jest to sposób na poszerzenie wiedzy informatycznej i zapoznanie się z najnowszymi technologiami stosowanymi przez firmy z branży, po drugie firmy zaprezentują możliwości podjęcia u nich pracy, czy praktyki na Targach Pracy branży IT.

W tym roku swoją obecność zapowiedziały firmy: Accenture, AMD, Contium, Deloitte, Hewlett-Packard, Human Dialog, Insert, IMG, Microsoft, Procter & Gamble, Silicon & Software Systems, Sun Microsystems, Sygnity, Osmosys, Techland, Volvo. Stronę merytoryczną wzmocnią uczelniane koła naukowe, czyli SISK, Grupa.net oraz Akademia Alternatywnych Systemów Operacyjnych. Więcej informacji na temat konferencji, targów oraz zapisów na szkolenia i warsztaty można znaleźć na stronie organizatorów.

© dobreprogramy