r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

IT Days 2006 we Wrocławiu

Strona główna Aktualności

O autorze

Już w najbliższym tygodniu odbywać będą się piąte już Dni Technologii Informatycznych, IT Days 2006. W ciągu trzech dni firmy z branży informatycznej oraz pokrewnych przeprowadzą szereg szkoleń, warsztatów, wykładów i seminariów. Tak zróżnicowane formy prezentacji firm pozwolą na kontakt z nimi w różnych aspektach, od możliwości podjęcia pracy w jednej z nich, poprzez zapoznanie się z produktami i nowinkami technologicznymi, przeszkoleniu z zakresu działalności firmy, na wzięciu udziału w konkursie programistycznym kończąc.

IT Days 2006 trwać będą od 24 do 27 kwietnia, na Politechnice Wrocławskiej. Wstęp na wszystkie prezentacje i szkolenia jest wolny. Szczegółowe informacje i program konferencji dostępne są na stronie organizacji AIESEC.

Przy okazji przypominamy, że w najbliższy weekend, w dniach 22-23 kwietnia we Wrocławiu odbędzie się także konferencja FreeCON. Niestety, zapisy na nią są już zamknięte.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.