Przygodę z torrentami czas zacząć!

Internet daje ogrom możliwości! Możemy na przykład dokonać transakcji online, poszukać informacji na dany temat, relaksować się przy jednej z wielu dostępnych gier internetowych, a także pobierać różnego typu materiały, takie jak darmowe wersje systemów (testowe lub freeware) czy niezwykle przydatne oprogramowanie użytkowe. Mało tego - ściągać pliki możemy korzystając z różnych metod, takich jak pobieranie za pomocą przeglądarki internetowej, protokołu FTP, P2M (Peer-To-Mail) czy sieci P2P (Peer-To-Peer), znaną szerzej pod nazwą Torrent.

Professional Game Moding: FOJ Community Mod dla FlatOut2

Każda, nawet najciekawsza i najlepsza gra z czasem się nudzi. Staje się monotonna, przewidywalna, a wrażenia z gry stają się jednostajne. Tutaj na pomoc przychodzą przeróżne bezpłatne dodatki do gier komputerowych, tworzone przez fanów danej produkcji - tzw. "mody", których funkcjonalność nie raz potrafi zadziwić samego twórcę! :) Jedną z takich modyfikacji jest...

FOJ Community Mod for FlatOut2

Tak naprawdę nie można konkretnie stwierdzić kto jest autorem tego dodatku, ponieważ każdy z członków społeczności

Krok po kroku: Tworzymy skrzynki pocztowe we własnej domenie!

W dzisiejszych czasach konto pocztowe może założyć niemalże każdy, i to całkowicie za darmo! Użytkownik otrzymuje wówczas do dyspozycji skrzynkę <nazwa>@<domena_dostawcy>, wraz z podstawowymi ustawieniami i usługami takimi jak filtry antyspamowe czy możliwość tworzenia folderów lub etykiet. Dla większości to w zupełności wystarczy, ale problemy zaczynają się dopiero wtedy gdy chcemy do utworzenia skrzynki wykorzystać naszą domenę internetową. Okazuje się wówczas że dostawców oferujących konta we własnej domenie jest naprawdę bardzo mało.

Kruger&Matz Move - ROOT

Wielu osobom którym znam słowo Android kojarzy się z procesem ROOT'owania, który tak naprawdę jest nieodłączną częścią mobilnego systemu spod znaku zielonego robocika. Praktycznie nie ma urządzenia na których nie ma instrukcji wykonania instalacji ROOT'a, zarówno jeżeli chodzi o smartfony jak i o tablety.

ClockWorkMod Recovery, czyli co w trawie piszczy :)

Niedawno otrzymałem pytanie od jednego z czytelników:

Co KONKRETNIE daje ten clockworkmod? Nie chce ryzykować a potem nic z tego nie mieć...

dotyczące mojego ostatniego wpisu o modyfikacji RK292*. Owszem warto poznać wszystkie czynniki za i przeciw, przy wykonywaniu tego typu operacji, dlatego też zapraszam na krótkie objaśnienie wszystkich funkcji dostępnych w ClockWorkMod Recovery! :)

[RK292*] Cavion Base 7 - ROOT, instalacja ClockWorkMod Recovery

Podobno ROOT jest podstawą modyfikacji systemu Android - i jest to prawda! Dzięki temu zabiegowi otrzymujemy pełny dostęp do magazynu urządzenia. Możemy między innymi: przenosić oprogramowanie na kartę pamięci, tworzyć kopie zapasowe danych aplikacji, usuwać systemowe "appki", a także instalować niecertyfikowane oprogramowanie, potoczne zwane ROM'ami. Proces ROOT'a jest w pełni odwracalny

ClockWorkMod Recovery jest natomiast rozszerzoną wersją stockowego (domyślnego) Recovery.

Nie masz fanów? Kup ich! :)

W dzisiejszych czasach, gdzie Internet został całkowicie "pochłonięty" przez portal społecznościowy Facebook, kliknięcia Lubię to! mają wartość pieniądza! Dosłownie! Nie wierzysz - przeczytaj dzisiejszy wpis, to uwierzysz!

Nie muszę chyba dodawać że korzystanie z usług, opisanych w dzisiejszym wpisie, jest po prostu - nieuczciwe! Ja zawsze byłem człowiekiem uczciwym (no, raz w przedszkolu pod********łem koledze pokemona), i nigdy nie skorzystałbym z tego typu usług (honor mi nie pozwala). Prowadzę swojego