Nie masz fanów? Kup ich! :)

W dzisiejszych czasach, gdzie Internet został całkowicie "pochłonięty" przez portal społecznościowy Facebook, kliknięcia Lubię to! mają wartość pieniądza! Dosłownie! Nie wierzysz - przeczytaj dzisiejszy wpis, to uwierzysz!

Nie muszę chyba dodawać że korzystanie z usług, opisanych w dzisiejszym wpisie, jest po prostu - nieuczciwe! Ja zawsze byłem człowiekiem uczciwym (no, raz w przedszkolu pod********łem koledze pokemona), i nigdy nie skorzystałbym z tego typu usług (honor mi nie pozwala). Prowadzę swojego własnego fanpage'a - jednak nie rzucam się tak na te kliknięcia Lubię to! - pamiętajcie że nie liczy się ilość, tylko jakość! :) Bo po co mi 2000 fanów, którzy mnie zupełnie olewają! Jak ktoś chce - to polubi, a jak nie - to nie!

Kup fanów na kupfanow.pl!

Jednym ze sposobów "kupienia" sobie kliknięć Lubię to! dla naszej strony fanowskiej, jest skorzystanie z polskiej usługi kupfanow.pl

Już na stronie głównej pojawiają się slogany reklamowe , nakłaniające do skorzystania z ich usług:

Zrównoważony sposób pozyskiwania fanów
Fani to tylko i wyłącznie polskie konta

czy też:

Gwarancja że fani nie znikną po jakimś czasie

Zaczyna to mnie powoli przerażać - Bo czy kupno fanów, którzy są NORMALNYMI LUDŹMI, to nie jest sprzedaż "żywego towaru"? Według mnie - jest! Jest to kwestia dość dyskusyjna, przejdźmy jednak dalej, do cennika - bo skoro już się sprzedajemy, to ciekawe za ile...

Co ten Facebook, robi z ludźmi - z widocznego wyżej zrzutu ekranu widać że jesteśmy warci... w najlepszym wypadku 10 groszy? Jeżeli jednak składamy większe "zamówienie" - cena ta spada, nawet do 6 groszy!

Jako potencjalni "nabywcy" możemy również poznać czas realizacji zgłoszenia! Jest on zależny od wielkości "towaru", oraz tego jak wysoki ustalimy przypływ fanów, w ciągu jednego dnia. Niestety - nie są znane mi techniki używane przez sprzedawców, w celu przyciągnięcia fanów, dlatego też pominę ten aspekt.

Na Allegro.pl - też zakupimy Lubię to!

Niestety - opisywany powyżej serwis, jest tylko wierzchołkiem góry lodowej. Okazuje się że fanów... BA! nawet całe strony fanowskie z wysoką ilością kliknięć Lubię to!, zakupimy również na jednym z największych portali aukcyjnych w Polsce, za śmiesznie niskie ceny: 120 fanów za niecałe dwa złote!

Nie trzeba nawet długo szukać! Wchodzimy na allegro.pl, w pasku wyszukiwania wpisujemy frazę "facebook" i TA DA! Do wyboru, do koloru! Chcemy 100 fanów? Bez problemu, możemy nawet wybrać sobie cenę, pakiety, czy target fanów!

Przejdźmy zatem do pierwszej lepszej oferty, i zobaczmy co i jak.

Już na samym początku ogłoszenia, jest coś do czego mogę się przyczepić (i do czego się przyczepię :) ). Mianowicie fragment

Kupując jedną sztukę,otrzymujesz 100+20 gratis! realnych fanów [...]

Ludzie przeliczani są na sztuki!!! Mało tego - po zakupie 100 fanów, 20 otrzymujemy całkowicie za darmo. A skąd wiesz że akurat Ty, albo ktoś z Twojej rodziny nie jestecie jednym z tych dwudziestu gratisowych?

3.Polubienia pozyskuję w 100% legalnie i bezpiecznie. Ty możesz spać spokojnie i nie martwić się o blokadę fanpage.

A ja mam lepszą metodę - prowadzić stronę fanowską uczciwie - wtedy też nie musimy się martwić o blokadę fanpage'a :)

"Dobra, ale jak mogę się ustrzec, przed wykupieniem mnie?"

Jest jedna - naprawdę banalnie prosta metoda - unikaj klikania Lubię to! we wszystko co popadnie. Niestety - ludzie wymyślają coraz to sprytniejsze metody, abyś to Ty kliknął ten "magiczny przycisk". I niestety, ale są duże szanse że Ty - też się mogłeś kiedyś na takie coś nabrać:

Otrzymaliśmy 500 telefonów IPhone 5 16GB, które z powodu braku ofoliowania (folia zabezpieczająca przy transporcie) nie mogą być wystawione na sprzedaż. Z tego powodu wylosujemy 500 osób którą polubią naszą stronę <link do strony>. Kolor podaj w komentarzu

Jeżeli nawet ja i Ty się nie nabraliśmy - to 10.000 polaków już tak (wg. udostępnień postu). Omawiane urządzenia, i tak nigdy nie dojdą do "zwycięzców". Ale Lubię to! do administratorów już tak! Następnie taka strona sprzedawana jest w aukcji, na omawianym wyżej serwisie aukcyjnym, i trafia do nowego właściciela

Są też duże szanse że strony fanowskie typu "Jesteś Za Ładna Zgiń", "Szarpałbym jak Reksio szynkę", czy też "Taka jest prawda, że jesteś ładna" są stworzone tylko w celu uzbierania pokaźnej ilości fanów, oraz sprzedania go na Allegro.pl.

Uważaj więc, na to co "lubisz" - chyba nie chcesz być "kupiony", jak jakiś przedmiot?