r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

IV Kongres Bezpieczeństwa Sieci

Strona główna Aktualności

Luty to tradycyjnie już miesiąc bezpieczeństwa. Nie dziwi zatem, że to właśnie w tym miesiącu odbędzie się IV Kongres Bezpieczeństwa Sieci - największa konferencja o tej tematyce, kierowana do specjalistów i menedżerów IT odpowiedzialnych za bezpieczeństwo w firmach.

IV Kongres Bezpieczeństwa Sieci to 3 równoległe konferencje: Firewall & VPN GigaCon, Network Security GigaCon oraz Secure Mail GigaCon. Tematyka pierwszej z nich obejmować będzie różne rozwiązania typu firewall, zarządzanie pasmem sieci QOS, VPN - Wirtualne Sieci Prywatne, systemy wykrywania włamań (IDS) i zapobiegania włamaniom (IPS). Druga ścieżka to: Appliance - ochrona zintegrowana, audyt i polityka bezpieczeństwa sieci, zarządzanie tożsamością i kontrola dostępu, bezpieczeństwo punktów końcowych (Endpoint security), narzędzia do zarządzania siecią, zabezpieczenia biometryczne, a także bezpieczeństwo sieci bezprzewodowych. Trzecia konferencja poświęcona będzie ochronie antywirusowej, ochronie przed spamem, bezpieczeństwu serwerów pocztowych, oprogramowaniu typu spyware i adware, a także filtrowaniu treści. Wykładom będzie towarzyszyć wystawa najnowszych rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa sieci, a także prelekcje ekspertów i gości specjalnych.

Kongres odbędzie w dniach 21 - 22 lutego, w warszawskim hotelu Sheraton. Udział w konferencji jest bezpłatny wymagana jest jednak wcześniejsza rejestracja.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.