r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

IV Sesja Linuksowa - Linux dla kobiet!

Strona główna Aktualności

26 maja we Wrocławiu w sali 1.31 w budynku ZCS(C-13) Politechniki Wrocławskiej odbędzie się IV Sesja Linuksowa organizowana przez ASI (Akademickie Stowarzyszenie Informatyczne) oraz AEGEE (Europejskim Forum Studentów). Sesja linuksowa to coroczny cykl jednodniowych spotkań obfitujących w wykłady. Ponadto na uczestników czeka zwykle wiele upominków, między innymi płyty z dystrybucjami linuksa, książki, smycze i itp.

Podczas sesji odbędzie się szereg wykładów poświęconych Linuksowi oraz oprogramowaniu Open Source. W tym roku tematem przewodnim będzie "Linux dla kobiet!". Imprezę rozpocznie wykład Anny Warzechy pod intrygującym tytułem Jak przekonać kobiety do Linuksa.

Wstęp jak zwykle na wykłady z cyklu LinuxAcademy jest bezpłatny. Sesja Linuksowa jest finansowana ze środków Politechniki Wrocławskiej i Wydziału Elektroniki PWr. W programie jest siedem wykładów, impreza będzie trwała od rana do wieczora, z przerwą obiadową w międzyczasie. Więcej informacji na temat spotkania znaleźć mozna na stronie internetowej.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.