Ichabot Crane

Strona główna Windows Gry Logiczne i karciane
Pob​ierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Bezpłatna gra Ichabot Crane zainteresuje wszystkich wielbicieli niestandardowych projektów platformowych. Akcję w 3D napędza kilka zagadek logicznych, które przy okazji wymagają od użytkownika PC zręczności oraz celności. Należy również wykazać się podzielnością uwagi, musząc kontrolować dwie części futurystycznego robota równocześnie. Cel główny to dotarcie w całości do portalu stanowiącego wyjście.

Dzieło z początku niewiele różni się od wielu podobnych bezpłatnych propozycji, koncentrując się na skakaniu oraz pokonywaniu przeszkód. Szybko okazuje się jednak, że pewnych przełączników nie jesteśmy w stanie dosięgnąć. Wtedy wykazujemy się rzutem głową na odległość. Stalowa makówka metalowego bohatera sama potrafi kicać jak królik, więc nawet doczłapie się tam, gdzie trzeba, jeżeli przestrzelimy rzut.

Sylwetka ciała, biegająca bezwiednie dookoła, kiedy koncentrujemy się dosłownie na ruszaniu głową, jest stale widoczna, nawet przez ściany. Inaczej nie bylibyśmy w stanie się naprawić, a tylko cała maszyna może przekroczyć portal. Poziom trudności rośnie stopniowo. Pojawiają się między innymi wyrzutnie, wysoko rozłożone przyciski, a później uzyskujemy dostęp do toru przeszkód. Ten krótki projekt pozwala się rozerwać.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!