IconFly IconFly 3.9.2

Strona główna Mac Grafika Tworzenie ikon
​Pobierz program
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

IconFly to program do tworzenia ikon przystosowanych do systemów OS X i iOS, a także dla zegarków i stron internetowych.

Program posiada ładny interfejs, pasujący do najnowszych wersji systemu OS X. Tworzenie ikon jest bardzo proste. Wystarczy otworzyć plik w formacie png, jpg, jpeg, tiff, gif, icns, psd, eps, ai lub pdf, po czym wybrać po lewej stronie dla jakiego systemu przeznaczona ma być ikona, a program zapisze ją we właściwym dla niego formacie. Dodatkowo ikonę można przeskalować do odpowiednich dla wybranego zastosowania proporcji. Ikony stworzone za pomocą aplikacji są kompatybilne ze środowiskiem programistycznym Xcode 4.4 lub nowszym oraz z ekranami retina. Miłym udogodnieniem jest możliwość podglądu tworzonej ikony w systemowym docku. Możliwa jest również konwersja odwrotna, czyli z ikony na obraz.

IconFly to narzędzie szczególnie użyteczne dla programistów tworzących ikony do swoich aplikacji. Przydatne może być także dla blogerów i recenzentów aplikacji. Program dostępny jest bezpłatnie w wersji demonstracyjnej (starszej), w której niemożliwe jest zapisanie stworzonej ikony. Pełna wersja dostępna jest w Mac App Store.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!