"Głosujcie na Majka" - czyli o polaku na Web Summit 2013

Sprawa jest nie małego kalibru. Chodzi o to, żeby Michał Sadowski wystąpił na głównej scenie tegorocznego Web Summit!

Kim jest "Sadek"?

Jak to mówią "Pokaż mi swojego walla, a powiem Ci kim jesteś". Tak więc idąc z duchem czasu podsyłam wam link: O tutaj trzeba kliknąć żeby się otwarło #magia

Dodam, że jest odpowiedzialny za produkcje takich rzeczy jak:

oraz

Czym jest Web Summit?

Kilka słów o tym, dlaczego SimCity jest słabą grą

"Strategia MMO"

Rozgrywka toczy się na mapach zawierających od 2 do 16 pól na których możemy zbudować nasze miasto, są one połączone w czteropolowe mniejsze obszary, które teoretycznie powinny ze sobą współpracować...

Tylko kurde w jaki sposób współpracować, skoro w każdym mieście jest inny czas?!

Co z tego, że postawimy u siebie wielką elektrownie atomową, która jest zdolna zasilić cały region, skoro u innych pojawi się ona po 30 minutach, kiedy sami byli zmuszeni takową postawić wcześniej, bo brakowało im prądu...

"Asystent pobierania plików" - czyli zapowiadane i niechciane zło...

Wpis będzie bardzo krótki, nawiązując do stopnia skomplikowania budowy tej reklamy, bo "asystentem pobierania" ciężko ten soft nazwać.

Dziś, przy pobieraniu instalatora jakiegoś programu, miałem dość nagły atak... Zaatakowało mnie znienacka zaskoczenie, zdziwienie, rozczarowanie i tego typu dość groźne rzeczy - mówią że idzie od tego zawału dostać ;].

Moim oczom objawił się, zapowiadany na zlocie... (i raczej dość sceptycznie przyjęty)

Zestawy komputerowe na Styczeń 2012

Witam w pierwszym z planowanej przeze mnie serii wpisów o zestawach komputerowych. Moim celem jest zbudowanie bazy gotowych konfiguracji sprzętowych, da mniej doświadczonych użytkowników. Ale oczywiście ci zaawansowani znajdą coś dla siebie, nie wszyscy mają wystarczająca ilość czasu by śledzić wszystkie testy sprzętu, oferty cenowe itd.

Wpis ten ma na celu walkę z tak zwanymi „gotowcami” z portali aukcyjnych, osiedlowych sklepików, marketów itp. miejsc które sprzedają tragicznie skonfigurowane zestawy za duża kasę.

Wszyscy pokazują, to ja też! Moje miejscie pracy, nauki i zabawy.

Witam!Idąc śladami Webnulla, który jak widać zapoczątkował nową akcję społeczną pt. "pokaż swoje biurko", postanowiłem również napisać swój wpis na ten temat.

Ale pójdę krok dale i pokarzę troszkę więcej niż tylko biurko, a więc do dzieła!

Tak wygląda mój pokój w którym jak by nie patrzeć spędzam dużo czasu, zaczynając swoją prace jako webmaster, obrabiając setki zdjęć, słuchając muzyki, grając i pij... (w środkowej szafce jest barek :) )

Ale przejdźmy do naszego centrum dowodzenia.