Ikki Boot 9.1

Strona główna Windows Narzędzia Inne narzędzia
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Ikki Boot to oprogramowanie udostępnione w formie pliku ISO, który po nagraniu na płytę CD/DVD lub umieszczeniu w pamięci USB staje się bootowalnym nośnikiem zawierającym szereg przydatnych narzędzi służących do rozwiązywania problemów na komputerze i nie tylko.

Co jeszcze potrafi Ikki Boot?

Za sprawą Ikki Boot możemy zająć się również tworzeniem kopii zapasowych czy też partycjonowaniem dysków twardych. To jednak nie wszystko, bo z opisywanego pakietu warto skorzystać również wtedy, gdy szukamy bardziej zaawansowanego oprogramowania do odzyskiwania danych, trwałego usuwania plików, edytowania i resetowania haseł w systemie operacyjnym Windows, a nawet wyświetlania szczegółowych informacji o posiadanym sprzęcie.

Skład pakietu

Ikki Boot zawiera następujące programy: SliTaz, GParted i Klonezilla, a także narzędzia: Memtest 86+, Darik's Boot and Nuke, Super Grub Disk, TestDisk, Balder oraz Hardware Detection Tool.

Najważniejsze cechy:

  • zestaw narzędzi i programów do rozwiązywania problemów na komputerze
  • plik ISO do umieszczenia na płycie CD/DVD lub w pamięci USB
  • pozwala na tworzenie kopii zapasowych, partycjonowanie dysku, odzyskiwanie i usuwanie danych, edytowanie i resetowanie haseł oraz wiele, wiele innych
  • całość można pobrać za darmo

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!