r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Ile osób czeka na GTA V w Polsce? Złożono 20 tysięcy zamówień przedpremierowych

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Jeżeli wierzycie, że mające zadebiutować na rynku na początku przyszłego tygodnia Grand Theft Auto V będzie pozycją obowiązkową, którą po prostu wypada mieć już w dniu jej rynkowego debiutu, to oczywiście nie jesteście sami. Zastanawialiście się jednak ilu jest w Polsce podobnych graczy? Cenega, wydawca tytułu w naszym kraju, ujawnia, że liczba zamówień przedpremierowych przekroczyła już 20 tysięcy egzemplarzy.

Jak twierdzi firma, mamy w tej chwili do czynienia z ilością większą, niż GTA IV w wydaniu na konsole uzbierało w przeciągu całego pierwszego miesiąca od pojawienia się w rodzimych sklepach. Wydawca jest pewny sukcesu, nie próbuje jednak nawet szacować na razie, jak liczna gromadka popędzi do tego 17 września po swój egzemplarz najnowszego hitu Rockstar. Zapewne będzie się jeszcze czym chwalić...

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.