I'm Getting Arrested 1.0.6

Strona główna Android Bezpieczeństwo Bezpieczeństwo osobiste
Pobierz program
lub zeskanuj:

Aplikacja I'm Getting Arrested to prosta aplikacja, służąca do wysyłania wiadomości o sytuacji kryzysowej, w której się znaleźliśmy do wybranych osób.

Jak sama nazwa wskazuje, aplikacja powinna służyć głównie wtedy, gdy aresztuje nas policja. Jednak program pozwala ustawić treść komunikatu alarmowego oraz numery osób, do których trafi nasz SMS wysłany za pośrednictwem I’m Getting Arrested. Dlatego osoby, które np. dużo czasu spędzają za kierownicą mogą wpisać taką wiadomość, że np. mieli stłuczkę. Po uruchomieniu aplikacji i naciśnięciu przycisku alarmowego, SMS od nas trafi do wybranej grupy osób.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Monitoring na odwrót: jak bezpiecznie nagrywać niebezpieczne sytuacje?

38
16.02.2016  •  Adam Golański

W przestrzeni miejskiej czyha wiele zagrożeń – i w imię walki z tymi zagrożeniami, miasta zaczęły wypełniać się systemami monitoringu, mającymi uczynić je bezpieczniejszymi. Pomijając zagrożenia dla prywatności, jakie ten trend ze sobą przyniósł, widać jednak, że nie zawsze możemy na monitoring liczyć. Kamer nie ma i nie będzie w każdym zakątku, a jeśli będą, to czy na pewno w razie problemów uzyskamy dostęp do ich nagrań? Odnotowywane na całym świecie przypadki brutalności służb mundurowych wobec obywateli wielokrotnie pokazywały, że w takich sytuacjach liczyć można tylko na siebie. Jako…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieBrzydkie podróbki figurek z PRL-u. Jest człowiek, który ma ich pokaźną kolekcję