Image Analyzer Image Analyzer 1.38

Strona główna Windows Grafika Akcesoria graficzne
Pobierz pr​ogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Image Analyzer to dostępne za darmo, zaawansowane narzędzie przeznaczone do analizy oraz edycji zdjęć zgromadzonych na komputerze.

Dzięki prostemu interfejsowi oraz polskiej wersji językowej program jest przystępny dla praktycznie każdego użytkownika - aczkolwiek należy zaznaczyć, że spolszczenie programu jest niepełne. Mając otwarte dowolne zdjęcie, możemy przystąpić do pracy za pomocą szeregu dostępnych narzędzi, pozwalających na zmianę balansu kolorów, poziomów jasności i kontrastu, nasycenia kolorów, wygładzanie krawędzi i nie tylko.

Największe zmiany są dostępne z poziomu menu Operations, którego poszczególne opcje zostały posegregowane, a tym samym są łatwe do odnalezienia. Po wybraniu interesującej użytkownika opcji możemy łatwo zobaczyć spodziewany efekt na podglądzie, co pozwala uniknąć niespodziewanych rezultatów działania konkretnego filtra lub narzędzi. Dodatkowo liczbę funkcji programu można zwiększyć za pomocą pluginów. Obsługiwane formaty zapisu/odczytania: BMP, ICO, CUR, WMF, EMF, PNG, MNG, GIF, PCX, JPEG. Dodatkowo odczyt jest możliwy w przypadku formatów CR2, RAS, PNM, PGM, PPM, HIPS oraz plików Matlab.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!