r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Image Converter 2.2.0.0

Strona główna Windows Phone Multimedia

Image Converter jak sama nazwa wskazuje to aplikacja do zmiany formatu plików graficznych. Ilość dostępnych w niej opcji i ustawień jest bardzo ograniczona, rekompensuje to formatami graficznymi, które wspiera.

Galeria programu

Możliwość zmiany formatu jest tylko jednostronna. Wśród formatów które możemy przerobić na .jpg znajdziemy między innymi: PSD (Adobe Photoshop), .AI (Adobe Illustrator v.9), .EPS (Encapsulated PostScript), .TGA (TARGA/Truevision), .WMF/.EMF (Windows Metafile), .WebP (format Googlet), .CDR (CorelDraw v.7), .NEF, .CR2, .ORF, .RAF, .X3F, DNG.

Jakość konwersji jest różna. Wszystko zależy od tego jak skomplikowany i wielki jest plik bazowy. Podczas testów obraz końcowy nie zawsze był zadowalający, jednak zawsze pozwalał zorientować się w danych zawartych w pliku. Pod tym kątem aplikacja sprawuje się bardzo dobrze. Wspiera sporo formatów normalnie niedostępnych dla użytkowników Windows Phone.

Image Converter pozwala pobierać pliki z pamięci naszego urządzenia bądź też dysku OneDrive. Jak już wspomnieliśmy we wstępie, niestety brakuje w nim jakichkolwiek, bardziej zaawansowanych ustawień i opcji konfiguracji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.