Image Converter Plus Image Converter Plus 9.0.520

Strona główna Windows Grafika Akcesoria graficzne
Pobierz ​program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Image Converter Plus to program, który umożliwia konwertowanie plików graficznych. Wśród formatów obsługiwanych przez aplikację znajdziemy ponad 800 rodzajów plików, w tym oczywiście te najpopularniejsze, czyli: JPEG, TIFF, GIF. PDF, PNG, BMP oraz PDF.

Narzędzie okazuje się bardzo przydatne wówczas, gdy dysponujemy plikiem graficznym, lecz musimy go dostarczyć odbiorcy w innym formacie. Image Converter Plus świetnie radzi sobie z obsługą rozmaitych fotografii, rysunków, wykresów, itp. Co ciekawe, poza konwersją, aplikacja pozwala również na modyfikowanie plików graficznych (np. zmiana rozmiaru zdjęcia, kadrowanie, ustawienie przezroczystości, itd.).

Image Converter Plus oferuje możliwość konwertowania także wielu plików jednocześnie. Warto korzystać z tej funkcjonalność na przykład w momencie, gdy dysponujemy dużą liczbą zdjęć w określonym formacie i chcemy go zmienić na inny.

Image Converter Plus jest również narzędziem, które służy do publikowania zdjęć w sieci. Swoje fotografie, rysunki czy dokumenty można umieścić na stronie internetowej, w folderze sieciowym, na poczcie elektronicznej lub też dodać je do albumu Picasa.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!