r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Image Uploader 1.0

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Darmowa aplikacja umożliwiająca przechwytywanie obrazu z kamery internetowej i wysyłanie go w formacie JPG lub BMP na stronę WWW poprzez serwer FTP. Program może być bardzo przydatny w momencie kiedy właściciel kamery internetowej podłączonej do komputera chce z innego miejsca zobaczyć co się dzieje w danym pomieszczeniu podczas jego nieobecności. Image Uploader oferuje wiele przydatnych opcji wśród których znajdziemy takie jak automatyczne dodawanie sformatowanego tekstu oraz aktualnej daty i godziny w dowolnym miejscu zdjęcia czy wysyłanie obrazu co określoną ilość sekund na wskazany serwer FTP. Dodatkowo możemy zmienić rozmiar obrazu, odwrócić kolory oraz zapisać go w odcieniach szarości.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Leszek2204   10 #2 13.09.2012 17:44

witam ten program nie nadaje się pod win7?????????

  #1 05.01.2007 19:54

Nowy program. Funkcje ma bardzo ciekawe choć na razie mi się nie przyda ;-)

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.