ImageUSB 1.5.1002

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia dyskowe i plikowe
Pobi​erz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

ImageUSB to darmowe narzędzie do tworzenia obrazów z dysków USB. Program umożliwia również nagrywanie posiadanych obrazów w formatach BIN, ISO oraz IMG na wybranych pamięciach przenośnych.

Co ciekawe, rzeczone operacje możemy wykonywać przy użyciu jednego lub wielu dysków USB jednocześnie, co pozwoli nam zaoszczędzić sporo czasu w sytuacji, kiedy musimy umieścić te same pliki na wielu nośnikach. ImageUSB idealnie nadaje się również jako aplikacja do tworzenia kopii zapasowych pamięci USB, które możemy przechowywać na HDD lub w innym, dowolnym miejscu (np. w chmurze).

ImageUSB jest bardzo skutecznym programem do powielania danych umieszczonych na pendrive'ach czy zewnętrznych dyskach twardych. Narzędzie tworzy kopie na poziomie bitów, zachowując strukturę plików i folderów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!