Imperatory WP 2020: wybierz najlepsze sprzęty tego roku i wygraj 5 tys. zł

Strona główna Aktualności

O autorze

Kto produkował najlepsze telefony w zeszłym roku? W którą grę najbardziej warto zagrać? Albo jaki laptop przyćmił wszystkie inne? Daj znać i jeśli ci się poszczęści, odejdź bogatszy o 5 tys. zł.

Aleksander Kwaśniewski pełnił jeszcze pierwszą kadencję prezydentury, Polska była poza Unią, dopiero wchodziła do NATO, a Wirtualna Polska… organizowała właśnie pierwszy w kraju poważny plebiscyt technologiczny – Imperatory.

A ściślej – plebiscyt gamingowy, bo już wtedy – pod koniec lat 90-tych - wielu przeczuwało, że ta branża będzie się prężnie rozwijała. I faktycznie, kolejne lata i kolejne edycje Imperatorów tylko to potwierdzały. Imperatory rozwijały się wraz z polskim gamingiem – to na rozdaniu naszych nagród w 2007 roku swoją premierę miał pierwszy ważny tytuł od CD Projekt – pierwsza część "Wiedźmina”.

Późniejsze perturbacje Wirtualnej Polski, zmiany właścicielskie i restrukturyzacje sprawiły, że Imperatory spadły na dalszy plan i impreza zamarła. Teraz jednak wracamy z nową ekipą, nową siłą i nowymi kategoriami! Od teraz Imperatory WP to impreza całej branży technologicznej, choć oczywiście ta gamingowa jest jej nieodłącznym elementem.

- To było dla nas kluczowe założenie, gdy 2 lata temu rozpoczynaliśmy na nowo budowę redakcji technologicznej – przywrócić blask Imperatorom. Stworzyć imprezę, na której eksperci z naszej redakcji razem z czytelnikami wskazują technologiczne trendy i najważniejszych graczy tej branży – mówi Jakub Wątor, redaktor naczelny redakcji WP Technologie.

12 różnorodnych kategorii

Stworzyliśmy 12 kategorii, które związane są z naszymi serwisami. Autorzy z Polygamii wybrali nominacje do najlepszych gier (single i multi player), akcesorium i laptopa gamingowego. Zespół dobreprogramy.pl przyjrzał się, kto w tym roku wydał najlepsze procesory i biznesowe laptopy. Komórkomania.pl nominowała najlepszych w kategoriach: smartfon konsumencki, smartfon fotograficzny i flagowiec roku. Gadżetomania – jak sama nazwa wskazuje – nominowała kandydatów w kategorii gadżet roku i telewizor roku. Zaś Fotoblogia pochyliła się nad profesjonalnymi aparatami fotograficznymi.

Teraz kolej na Was, Czytelników. To Wy zadecydujecie, które sprzęty były najlepsze w swoich dziedzinach w minionym roku. Rola nas, dziennikarzy, się skończyła. Wybraliśmy nominowanych, ale wy wskażecie zwycięzców.

Głosowanie startuje 22 grudnia i potrwa do 15 stycznia. Każdy internauta może oddać jeden głos na dobę w każdej z kategorii. Ci, którzy podadzą swój adres mailowy, dodatkowo wezmą udział w losowaniu nagrody specjalnej – 5 tys. zł.

Zwycięzców plebiscytu poznamy na uroczystej gali 29 stycznia.

Wybierz najlepsze sprzęty technologiczne tego roku i wygraj 5 tys. złotych! Wejdź na imperatory.wp.pl i zagłosuj.

© dobreprogramy
s