InFile Seeker InFile Seeker 1.8.0.200

Strona główna Windows Narzędzia Inne narzędzia
​Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

InFile Seeker to niewielkie i w pełni darmowe narzędzie do wyszukiwania słów, całych zdań i dowolnych ciągów znaków w plikach tekstowych, ale nie tylko. Stworzone one zostało głównie z myślą o programistach oraz webmasterach, jednak bez przeszkód wykorzystywane może być przez każdego użytkownika komputera.

Program pozwala na szybkie i sprawne wyszukiwanie zdefiniowanych znaków wewnątrz wszystkich plików, znajdujących się w wybranym folderze i jego podfolderach. Użytkownik posiada możliwość łatwego definiowania typu plików, uwzględnianych podczas pracy programu. Wystarczy, że zaznaczymy opcje wyboru przy odpowiednim rozszerzeniu - TXT, PHP, HTM, HTML, XMS, JS, CSS, ASP, ASPX, C++ i H. Możliwe jest również definiowanie innych typów plików do analizy.

Wyniki wyszukiwania prezentowane są na osobnej karcie, w której znajdziemy listę plików z odnalezionymi znakami. Po wybraniu jednej z pozycji wyświetlony zostanie jej podgląd z zaznaczeniem wszystkich wyszukanych fraz.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!