r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

InMind 2 VR (Cardboard) 1.0.7

Strona główna iOS Gry Zręcznościowe

InMind 2 to druga część gry zręcznościowej dla gogli VR. Tym razem gra kładzie nacisk na chemię mózgu i działanie neuroprzekaźników. Inspiracją był film Disneya „W głowie się nie miesci” i teoria emocji Lövheima.

W grze trzeba kierować emocjami nastolatka, co zadecyduje o jego przyszłości o wyborze kariery zawodowej. Podobnie jak w innych grach tego producenta, gracz porusza się w świetnie przygotowanej przestrzeni, odwzorowującej mózg chłopca, po pokręconym torze. Zadaniem gracza jest obserwacja celowanie w goglach w kierunku konkretnych neuroprzekaźników, które trzeba zauważyć odpowiednio wcześnie podczas szybkiego przemieszczania się po torze.

Jeśli zachowany zostanie odpowiedni poziom, emocje głównego bohatera zostaną uregulowane, a przyszłość stanie przed nim otworem. InMind zawiera 8 poziomów, które pozwalają poznać różne emocje i rozkład neuroprzekaźników przy każdej z nich. Wszystko zostało ubrane w estetyczną grafikę i uzupełnione relaksującą muzyką.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

VR nie musi kosztować. Dobre i darmowe gry na kartonowe gogle (2016)

22
01.11.2016  •  Anna Rymsza

Pogoda ostatnio jest marna i jeśli nie trzeba, to lepiej się z domu nie ruszać. W poszukiwaniu ucieczki przed nudą złapałam kartonowe gogle VR, które dostałam na tegorocznym ColdZlocie, ale zawsze miałam coś ciekawszego do roboty, niż się nimi bawić. Znalazłam kilka świetnych gier, które pomogły mi przetrwać zdecydowanie już za długie wieczory. Czego trzeba by zagrać w takie gry? Niewiele i wbrew pozorom jest to rozrywka niedroga. Po pierwsze smartfon z Androidem lub iPhone – zakładam, że większość z Was ma któreś z tych urządzeń. W przeciwieństwie do PC, nie musi to być jednostka z…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.