r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

InMind VR 2 (Daydream) 1.0.8

Strona główna Android Gry Wyścigi

InMind 2 to druga część gry o charakterze edukacyjnym, pokazująca działanie neuroprzekaźników w organizmie chłopca. Poruszając się po torze wytyczonym w modelu mózgu należy zbierać odpowiednie porcje serotoniny, dopaminy i noradrenaliny, by zniwelować strach, wzbudzić zainteresowanie tematem, pobudzić kreatywność czy skupienie.

Galeria programu

Gra wymaga oznaczania neuronów o odpowiednim kolorze przez patrzenie na nie oraz unikania neuroprzekaźników niwelujących efekty. InMind zawiera 8 poziomów, które pozwalają poznać różne emocje i rozkład neuroprzekaźników przy każdej z nich.

Wszystko zostało ubrane w estetyczną grafikę i uzupełnione relaksującą muzyką.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

VR nie musi kosztować. Dobre i darmowe gry na kartonowe gogle (2016)

22
ROZRYWKA 01.11.2016 | Anna Rymsza

Pogoda ostatnio jest marna i jeśli nie trzeba, to lepiej się z domu nie ruszać. W poszukiwaniu ucieczki przed nudą złapałam kartonowe gogle VR, które dostałam na tegorocznym ColdZlocie, ale zawsze miałam coś ciekawszego do roboty, niż się nimi bawić. Znalazłam kilka świetnych gier, które pomogły mi przetrwać zdecydowanie już za długie wieczory. Czego trzeba by zagrać w takie gry? Niewiele i wbrew pozorom jest to rozrywka niedroga. Po pierwsze smartfon z Androidem lub iPhone – zakładam, że większość z Was ma któreś z tych urządzeń. W przeciwieństwie do PC, nie musi to być jednostka z…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.