InPixio Free Photo Editor InPixio Free Photo Editor 1.7.6278

Strona główna Windows Grafika Katalogowanie i obróbka zdjęć
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

InPixio Free Photo Editor to bezpłatny edytor zdjęć.

Dzięki wykorzystaniu możliwości InPixio Free Photo Editor zmienimy poziom jasności i ostrości wybranej fotografii bądź innego pliku graficznego, a także zmodyfikujemy odcienie czy nasycenie kolorów. Program umożliwia również kadrowanie obrazów, co pozwala w szybkim tempie usunąć niechciane fragmenty danego zdjęcia.

InPixio Free Photo Editor to narzędzie dla osób, które chciałyby zwiększyć atrakcyjność swojego zdjęcia. Możemy wykorzystać rozmaite filtry graficzne, ramki czy też efekty wizualne, co pozwoli zmodyfikować naszą fotografię i nadać jej inny charakter. W takiej sytuacji niezwykle przydatna okazuje się funkcja dzielenia się plikami na Facebooku, która jest dostępna z poziomu interfejsu aplikacji. Zdjęcia można także wysłać do rodziny i znajomych przez InstaCards.

Nieskomplikowany i przejrzysty interfejs graficzny InPixio Free Photo Editor sprawia, że z obsługą narzędzia poradzą sobie także mniej doświadczeni użytkownicy. Na uwagę zasługują nie tylko bardzo dobrze rozmieszczone opcje, ale duże, czytelne ikony.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!