r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

InPixio Free Photo Editor 1.7.6278

Strona główna Windows Grafika Katalogowanie i obróbka zdjęć

InPixio Free Photo Editor to bezpłatny edytor zdjęć.

Dzięki wykorzystaniu możliwości InPixio Free Photo Editor zmienimy poziom jasności i ostrości wybranej fotografii bądź innego pliku graficznego, a także zmodyfikujemy odcienie czy nasycenie kolorów. Program umożliwia również kadrowanie obrazów, co pozwala w szybkim tempie usunąć niechciane fragmenty danego zdjęcia.

r   e   k   l   a   m   a

InPixio Free Photo Editor to narzędzie dla osób, które chciałyby zwiększyć atrakcyjność swojego zdjęcia. Możemy wykorzystać rozmaite filtry graficzne, ramki czy też efekty wizualne, co pozwoli zmodyfikować naszą fotografię i nadać jej inny charakter. W takiej sytuacji niezwykle przydatna okazuje się funkcja dzielenia się plikami na Facebooku, która jest dostępna z poziomu interfejsu aplikacji. Zdjęcia można także wysłać do rodziny i znajomych przez InstaCards.

Nieskomplikowany i przejrzysty interfejs graficzny InPixio Free Photo Editor sprawia, że z obsługą narzędzia poradzą sobie także mniej doświadczeni użytkownicy. Na uwagę zasługują nie tylko bardzo dobrze rozmieszczone opcje, ale duże, czytelne ikony.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 01.01.2016 18:10

instalacja programu trwa bardzo długo - nie polecam

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.