Inbox2 0.5.0.1

Strona główna Windows Internet i komunikacja Klienty poczty e-mail
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Inbox2 to klient poczty e-mail, wyróżniający się na tle konkurencyjnych rozwiązań dużą funkcjonalnością, prostotą użycia i atrakcyjnym interfejsem graficznym.

Program umożliwia obsługę wielu kont pocztowych i profili na najpopularniejszych serwisach społecznościowych, a wbudowane w nim funkcje ułatwiają gromadzenie i przeszukiwanie wiadomości, dokumentów oraz zdjęć. W Inbox2 proces konfiguracji poszczególnych kont został maksymalnie uproszczony i w przypadku standardowo zdefiniowanych w aplikacji serwisów (GMail, HotMail, Yahoo, AOL, Facebook czy Twitter) ogranicza się jedynie do podania nazwy użytkownika i hasła do konta. Każda z wiadomości może zostać przyporządkowana do jednej z kategorii - listy zadań, oczekujących na odpowiedź itp.

Obecnie program znajduje się w fazie rozwoju, przez co nie jest wolny od błędów - m.in. brak polskich znaków.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!