Incognito Browser 2.0.0.0

Strona główna Windows Phone Bezpieczeństwo
Pobierz program
lub zeskanuj:

Incognito Browser to nakładka na przeglądarkę Internet Explorer dla systemu Windows Phone, która pozwala na poruszanie się po stronach bez zostawiania na urządzeniu żadnych śladów w postaci historii, plików tymczasowych, pamięci podręcznej czy ciasteczek.

W popularnych przeglądarkach internetowych na PC znajdziemy specjalny tryb nazywany trybem prywatnym lub incognito. Wszystkie zebrane podczas tej aktywności dane po zamknięciu programu zostają skasowane (oprócz pobranych plików). W mobilnej wersji Internet Explorer na Windows Phone niestety tej funkcji zabrakło, i tu właśnie do akcji wkracza Incognito Browser. Mimo że jest to nakładka na systemową przeglądarkę, działa jako osobny program, wyglądem zbliżony do Internet Explorera.

W Incognito Browser nie znajdziemy historii. Oznacza to też, że podczas wpisywania adresów nie otrzymamy żadnych podpowiedzi. Jeżeli chodzi o zostawianie śladów, to możemy dodawać strony do ulubionych. Oczywiście można ustawić hasło, aby nikt obcy nie miał do nich dostępu.

Jednak warto pamiętać, że w Internecie nie do końca można się poruszać incognito. Można zauważyć, że Google zapisuje nasze ruchy i następnym razem po wejściu w wyszukiwarkę będą widniały stare wyniki wyszukiwania (dla zalogowanych użytkowników), także warto uważać. Aplikacja jest dostępna za darmo i bez reklam.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!