r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Incognito Browser 2.0.0.0

Strona główna Windows Phone Bezpieczeństwo

Incognito Browser to nakładka na przeglądarkę Internet Explorer dla systemu Windows Phone, która pozwala na poruszanie się po stronach bez zostawiania na urządzeniu żadnych śladów w postaci historii, plików tymczasowych, pamięci podręcznej czy ciasteczek.

Galeria programu

W popularnych przeglądarkach internetowych na PC znajdziemy specjalny tryb nazywany trybem prywatnym lub incognito. Wszystkie zebrane podczas tej aktywności dane po zamknięciu programu zostają skasowane (oprócz pobranych plików). W mobilnej wersji Internet Explorer na Windows Phone niestety tej funkcji zabrakło, i tu właśnie do akcji wkracza Incognito Browser. Mimo że jest to nakładka na systemową przeglądarkę, działa jako osobny program, wyglądem zbliżony do Internet Explorera.

r   e   k   l   a   m   a

W Incognito Browser nie znajdziemy historii. Oznacza to też, że podczas wpisywania adresów nie otrzymamy żadnych podpowiedzi. Jeżeli chodzi o zostawianie śladów, to możemy dodawać strony do ulubionych. Oczywiście można ustawić hasło, aby nikt obcy nie miał do nich dostępu.

Jednak warto pamiętać, że w Internecie nie do końca można się poruszać incognito. Można zauważyć, że Google zapisuje nasze ruchy i następnym razem po wejściu w wyszukiwarkę będą widniały stare wyniki wyszukiwania (dla zalogowanych użytkowników), także warto uważać. Aplikacja jest dostępna za darmo i bez reklam.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.