Incredible Toys Incredible Toys 1.1.0.3

Strona główna Windows Phone Gry
Pobierz program
lub zeskanuj:

Incredible Toys najprościej określić jako połączenie runnera z grą RPG. Pod naszą kontrolę trafiają 3 odmienni bohaterowie. Od dobrego wykorzystania ich możliwości, będzie zależał nasz sukces.

Bohaterowie nie odbiegają od kanonu fantasy, mamy więc maga, łucznika i wojownika. Każdy poziom składa się z 3 torów, pomiędzy którymi możemy przemieszczać naszych bohaterów. Jest to przydatne w omijaniu przeszkód i pocisków miotanych przez przeciwników. Za jednym razem możemy kontrolować maksymalnie 2 bohaterów co daje nam większą siłę rażenia, ale dodatkowo komplikuje sterowanie.

Te niestety wymaga sporej wprawy. Biorąc pod uwagę mocno zręcznościowy charakter rozgrywki, należy się liczyć z częstymi niepowodzeniami przy zmianie torów. Po każdej misji mamy możliwość ulepszenia naszych postaci, a także dokupienia im nowych strojów. Choć w grze jest mikropłatności nie jest ona uciążliwa. Mocnym elementem gry jest jej oprawa. Kolorowa i spójna, a do tego nieszablonowa. Jeżeli opanujemy męczące sterowanie to przy Incredible Toys można zapewnić nam sporo dobrej zabawy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!