r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Incredible Toys 1.1.0.3

Strona główna Windows Phone Gry

Incredible Toys najprościej określić jako połączenie runnera z grą RPG. Pod naszą kontrolę trafiają 3 odmienni bohaterowie. Od dobrego wykorzystania ich możliwości, będzie zależał nasz sukces.

Bohaterowie nie odbiegają od kanonu fantasy, mamy więc maga, łucznika i wojownika. Każdy poziom składa się z 3 torów, pomiędzy którymi możemy przemieszczać naszych bohaterów. Jest to przydatne w omijaniu przeszkód i pocisków miotanych przez przeciwników. Za jednym razem możemy kontrolować maksymalnie 2 bohaterów co daje nam większą siłę rażenia, ale dodatkowo komplikuje sterowanie.

Te niestety wymaga sporej wprawy. Biorąc pod uwagę mocno zręcznościowy charakter rozgrywki, należy się liczyć z częstymi niepowodzeniami przy zmianie torów. Po każdej misji mamy możliwość ulepszenia naszych postaci, a także dokupienia im nowych strojów. Choć w grze jest mikropłatności nie jest ona uciążliwa. Mocnym elementem gry jest jej oprawa. Kolorowa i spójna, a do tego nieszablonowa. Jeżeli opanujemy męczące sterowanie to przy Incredible Toys można zapewnić nam sporo dobrej zabawy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.