r   e   k   l   a   m   a
reklama

Indeks i Ładunek Glikemiczny 1.8

Strona główna Windows Phone Personalizacja
Pobierz program
lub zeskanuj:

Aplikacja Indeks i Ładunek Glikemiczny służy do analizowania indeksu oraz ładunku glikemicznego w jedzeniu. To program przydatny zwłaszcza dla osób chorujących na cukrzycę, ale może znaleźć zastosowanie także podczas układania diety.

Aplikacja zawiera obszerne informacje o indeksie oraz ładunku glikemicznym. Ma też długą listę produktów żywnościowych z precyzyjnie wskazanym indeksem glikemicznym i zawartością węglowodanów, a użytkownik może też samodzielnie dodać dany produkt do bazy.

Dodatkowo, w programie Indeks i Ładunek Glikemiczny można skorzystać z kalkulatora posiłku, który pozwoli przeanalizować ładunek glikemiczny oraz zawartość węglowodanów w spożywanych potrawach. Aby ją odblokować, należy zapłacić 7,99 zł. Twórca aplikacji zamieścił też w niej dodatkowe opcje, za pomocą których użytkownik może pomóc finansowo w rozwijaniu tego programu, np. przelewając mu 6,99 zł na kawę lub ok. 36 zł na bilet do kina.

© dobreprogramy
reklama

Publikacje powiązane

Noworoczne postanowienia: aplikacje, z którymi łatwiej trzymać dietę

44
04.01.2016  •  Anna Rymsza

Z rozpoczęciem kolejnego roku niektórzy z Was zapewne postawili przed sobą nowe cele. Jednym z popularniejszych „noworocznych postanowień” jest zrzucenie kilku zbędnych kilogramów albo zmiana diety. Aby pomóc Wam w tej trudnej czynności przygotowaliśmy zestawienie aplikacji, które posłużą do liczenia kalorii, monitorowania wagi lub pomogą zmienić nawyki żywieniowe. MyFitnessPal MyFitnessPal to niezmiennie najlepsza aplikacja, która pozwala śledzić co jemy, orientacyjnie zliczać kalorie zjedzone i spalone, oraz monitorować ilość przyjętych składników odżywczych. Do jej zalet należy doliczyć…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieTest najlepszych telewizorów na Mundial