r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Infection

Strona główna Windows Gry Platformowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Grę nie do końca należy traktować w kategoriach zabij wszystko co się rusza, bądź też typowej strzalaniny kosmicznej. Od gracza oprócz konieczności posługiwania się kursorami i myszką jednocześnie wymagany jest pomyslunek i umiejetność planowania jak i przewidywania kolejnych zdarzeń na planszy. Gra dzięki ciekawej oprawie dźwiekowej i odgłosom wręcz z "piekła rodem" oraz nietuzinkowych efektach wizualnych naprawdę potrafi wciągnąć na dobre.

Galeria programu

Gdy już opanujemy jednoczesne poslugiwanie się myszką i kursorami należy pamiętać o kilku ważnych wskazówkach, ktore bez wątpienia ułatwią dotarcie do celu. Pamiętaj by w razie zmasowanego ataku umiejętnie się cofać, a jeśli w trakcie podróży po czerwonej planecie uda się odnaleźć tzw. bezpieczne punkty należy z nich bezwłocznie korzystać. Niejednokrotnie ratują życie i dodają ważnych punktów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
darek719   39 #1 19.04.2016 21:20

Ciekawa gierka. Plus za poziom trudności.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.