Infection

Strona główna Windows Gry Platformowe
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Grę nie do końca należy traktować w kategoriach zabij wszystko co się rusza, bądź też typowej strzalaniny kosmicznej. Od gracza oprócz konieczności posługiwania się kursorami i myszką jednocześnie wymagany jest pomyslunek i umiejetność planowania jak i przewidywania kolejnych zdarzeń na planszy. Gra dzięki ciekawej oprawie dźwiekowej i odgłosom wręcz z "piekła rodem" oraz nietuzinkowych efektach wizualnych naprawdę potrafi wciągnąć na dobre.

Gdy już opanujemy jednoczesne poslugiwanie się myszką i kursorami należy pamiętać o kilku ważnych wskazówkach, ktore bez wątpienia ułatwią dotarcie do celu. Pamiętaj by w razie zmasowanego ataku umiejętnie się cofać, a jeśli w trakcie podróży po czerwonej planecie uda się odnaleźć tzw. bezpieczne punkty należy z nich bezwłocznie korzystać. Niejednokrotnie ratują życie i dodają ważnych punktów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!